معاونت آموزشی

Vice-Chancellor for Education

دستورالعمل ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۱/۸ | 
    دستورالعمل ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته 

 رشته فوریتهای پزشکی  دانشگاه علوم پزشکی زنجان - سال تحصیلی ۹۹-۹۸

با استعانت از درگاه ایزد منان و ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته خواهشمند است ، طبق جدول زمانبندی و فرآیند ذیل جهت ثبت نام اقدام نمایید .

قابل توجه دانشجویان گرامی:

ضروری است دانشجویان گرامی با در دست داشتن اصل مدارک ذیل و اسکن تهیه شده مدارک در قالب لوح فشرده(CD)  از ساعت ۸:۳۰ صبح لغایت ۱۱  روز شنبه مورخه ۱۲/۱۱/۱۳۹۸   به آدرس : زنجان- جاده گاوازنگ  بالاتر از بیمارستان موسوی – پردیس دانشگاه علوم پزشکی- بوستان دوم طبقه دوم معاونت آموزشی اداره امور آموزش مراجعه نمایند .
۱-- عکس ۴×۳ (۴ قطعه) – (پشت نویسی شده +(اسکن
  ۲-- اصل و کپی شناسنامه (۱سری از تمام صفحات) +اسکن
۳--  اصل و کپی کارت ملی( ۱سری)+ اسکن
۴-_ اصل یا گواهی مدرک تحصیلی کاردانی (برای فارغ التحصیلان دوره های کاردانی ) و یک برگ تصویر آن + اسکن
۵-- پایان طرح و اسکن  و یا نامه ای مبنی بر موکول طرح بعد از پایان مقطع کارشناسی
۶- تکمیل فرم های دریافت شده از سایت
۷-- اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارکنان دولت و یک برگ تصویر آن
  ۸-اصل وتصویر کارت پایان خدمت .و یا کارت معافیت ودر صورت نداشتن آن نامه فارغ التحصیلی مقطع قبلی
۹-- دریافت فرمها از سایت و تکمیل و اسکن فرم ها در (سی دی ) شامل فرم اطلاعات عمومی  - فرم های شماره  ۱ و ۲ و   ۳   و   ۵   کلیک کنید مختص کلیه دانشجویان 
۱۰-- فیش واریزی به مبلغ۲۰۰۰۰۰ریال بابت صدور کارت دانشجویی به شماره حساب سپهر ۰۱۰۵۵۲۷۴۹۲۰۰۱ به نام رابط درآمد آموزشی و یا شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۷۰۷۹۹ به نام رابط درآمد آموزشی
تبصره : ارائه اصل فیش واریزی در مراجعه حضوری الزامی می باشد
کلیه دانشجویان محترم ملزم می‌باشند نسبت به انجام نکات مندرج در بندهای ذیل اقدام نمایند :
 -
به دلیل اینکه ارسال ریز نمرات دوره کاردانی و تعیین میزان بدهی از صندوق‌های رفاه دانشجویان منوط به تسویه حساب شما با دانشکده و امور دانشجویی محل تحصیل قبلی می‌باشد خواهشمند است کلیه دانشجویانی که نسبت به تسویه حساب با دانشگاه محل تحصیل مقطع کاردانی اقدام ننموده‌اند تا ۱ اسفند  با مراجعه به محل تحصیل دوره کاردانی نسبت به تسویه حساب اقدام نمائید.
  -
کلیه دانشجویانی که با استفاده از سهمیه‌های مختلف پذیرفته شده و طبق دستورالعمل ثبت نامی ملزم به ارائه مدرک (حکم کارگزینی - حکم مرخصی و یا موافقت از سازمان متبوع برای کارمندان و یا معرفی‌نامه از ارگان‌های خاص می‌باشند ) نسبت به اخذ مدرک خود جهت ارائه در زمان ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند می‌بایستی تا ۱ اسفند ماه سال جاری نسبت به ارائه مدرک خود به اداره ثبت نام و پذیرش اقدام نمایند .   - کلیه دانشجویانی که ارائه اصل مدرک کاردانی آنان امکان‌پذیر نمی‌باشد می‌بایستی فرم شماره ۹ فراغت از تحصیل را تکمیل و پس از تأیید دانشگاه محل فارغ‌التحصیلی کاردانی تا ۱ اسفند تحویل اداره ثبت نام و پذیرش نمایند.  
( مجددا تاکید می گردد تمامی مدارک خواسته شده و فرمهای دریافتی از سایت به صورت تکمیل شده در قالب سی دی تهیه و درروز ثبت نام همراه آورده شود)

دفعات مشاهده: 267 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر